• Sumažinta kaina
Anglies monoksido (smalkių) ir dūmų detektorius Kidde 10SCO

Anglies monoksido (smalkių) ir dūmų detektorius Kidde 10SCO

Kodas: 10SCO

Anglies monoksido ir dūmų detektorius Kidde 10SCO

50,82 EUR
38,12 EUR Sutaupote 25%
Su PVM
Kiekis
Išparduota


 

 

 

Anglies monoksido ir dūmų detektorius 10SCO


Autonominis detektorius skirtas apsaugoti patalpas nuo gaisro ir anglies monoksido pavojaus. Detektorius turi sumontuotus du nepriklausomus jutiklius:
 

Dūmų detektorius tikrina ar ore nėra dūmų, susidarančių degant įvairiems objektams
anglies monoksido jutiklis tikrina, ar nėra CO pavojaus ore


Detektoriui aptikus gaisro pavojų ar viršyjant nustatytą leidžiamą anglies monoksido lygį, detektorius perspėja apie pavojų garsiniu signalu, siekiančiu 85 db, optiniu signalu (raudonos spalvos LED indikatorius) bei balso pranešimas (anglų kalba), indikuojantis, kokio tipo pavojaus signalas užfiksuotas.

Integruota automatinė kontrolės sistema stebi jutiklių, vidinės sistemos ir baterijų darbą. Aptikus gedimą, detektorius perspėja apie sutrikimą. Vidinė atmintis saugo aptikto anglies monoksido koncentracijos lygį, viršyjantį 100 PPM – tai ypatingai patogi ir svarbi funkcija, leidžianti patikrinti ar patalpose buvo aptiktas anglies monoksidas, kada jūsų nebuvo namuose.

Detektorius maitinamas baterijomis. Baterijos įdedamos per prietaiso priekį, todėl nesukelia jokių papildomų problemų keičiant baterijas. Su nauju baterijų komplektu detektorius veikia apie 1 metus. Senkant baterijai detektorius trumpu pyptelėjimu primena apie būtinybę pakeisti baterijas.

Test / Reset mygtukas. Patikrina visų prietaiso funkcijų veikimą bei išjungia garsinį signalą. Rekomenduojama kartą per savaitę patikrinti prietaisą.

HUSH™ funkcija. Leidžia išjungti perspėjimo signalizaciją, nuo netyčinio jos įsijungimo (pavyzdžiui, kada yra intensyviai gaminama virtuvėje). Paspaudus "Hush" mygtuką, sumažės detektoriaus jautrumas ir bus išjungtas garsinis siganalas apie 8 minutes.

Balso pranešimas. Detektorius turi unikalią perspėjimo sistemą, kuri balso pranešimu perspėja apie aptikto pavojaus tipą: gaisrą arba anglies monoksidą. Taip pat informuoja apie būtinybę pakeisti baterijas.

Perspėjimas apie būtinybę pakeisti prietaisą. Prietaisas po 10 metų nuo maitinimo įjungimo perspėja apie būtinybę pakeisti detektorių, kadangi praėjus šiam laikui jutiklis nebeaptinka anglies monoksido ir turi būti pakeistas nauju.

Detektoriui taikoma 10 metų garantija. Prietaiso gedimo atveju detektorių galite grąžinti pardavėjui. Baterijoms garantija nėra taikoma. Po 10 metų nuo detektoriaus aktyvavimo prietaisas perspės apie būtinybę jį pakeisti.

Matmenys: skersmuo - 145 mm, aukštis - 45 mm. Svoris: 360 g.

10SCO

TECHNINIAI PARAMETRAI

Prekinis ženklas:
Kidde (JAV)
Garantija:
10 metų
Darbo laikas su baterija:
1 metai
Jutiklio tarnavimo laikas:
10 metų
Garso stiprumas, dB:
85
Komplekto sudėtis:
Dūmų detektorius, anglies cinko baterija, instrukcija, tvirtinimo varžtai
Veikimo temperatūra, (°C Min/Max):
+4/+38
Santykinė drėgmė:
0-84%
Aptikimo atstumas, plotas:
iki 50 kv. m
Technologija:
Fotoelektrinio jutimo
Dujos:
Dūmai, Anglies monoksidas
Klaidos indikatorius:
Taip
Senkančios baterijos signalas:
Taip
LED indikatorius:
Taip
Bandymo mygtukas:
Taip
Maitinimo įtampa:
9V, baterijomis
Standartai ir Sertifikatai:
PN-EN14604: 2006F (EN14604: 2005) , PN-EN50291-1: 2010, CE
Matmenys, mm:
145x45
Svoris, kg:
0.380
Spalva:
White
Papildoma informacija:
Detektorius turi unikalią perspėjimo sistemą, kuri balso pranešimu perspėja apie aptikto pavojaus tipą: gaisrą arba anglies monoksidą. Taip pat informuoja apie būtinybę pakeisti baterijas.

Atsisiųsti

Kidde 10SCO Instrukcija LT

Atsisiųsti (9.69M)

Dažniausiai perkama kartu

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Nemokamas pristatymas