Grynieji pinigai

Galite apmokėti grynais atsiimdami  prekes adresu: Turgelių g. 8A LT-02103 Vilnius.

Mokėjimas atsiimant prekes 

Mokėjimas atsiimant prekes (pasirinkus DPD kurjerio, DPD Pick Up, OMNIVA arba LP EXPRESS siuntimo būdą) paslaugos kaina : 1,00 EUR. Atsiskaitymas paštomatuose galimas tik banko kortele. Pasirinkus šią paslaugą papildomai priskaičiuojamas pinigų surinkimo mokestis.

Mokėjimas bankiniu pavedimu

Galite apmokėti iš bet kurio Lietuvos arba užsienio banko (įnešant grynus pinigus arba darant pervedimą iš sąskaitos); jums bus pateikti duomenys, pagal kuriuos turėsite atlikti bankinį pavedimą nurodytai sumai mokėjimo paskirtyje nurodykite Jūsų užsakymo numerį.

Elektroninė bankininkystė (Mokėkite greitai ir patogiai)

Pasirinkite banką mokėjimui (Swedbank, SEB, Luminor, Citadele, Medicinos bankas ir Šiaulių bankas) suveskite duomenis mokėjimo autentifikavimui ir patvirtinkite. Šis apmokėjimo už prekes būdas yra patogus, nes mokėjimas vykta neišeinant iš el.parduotuvės. Dėka naujos Lietuvos banko patvirtintos technologijos “Mokėjimo inicijavimas” tai yra vienas saugiausių būdų, nes paremtas Jūsų elektroninės bankininkystės prisijungimu. Informacija, kuri naudojama jungiantis prie el. bankininkystės (kliento atpažinimo kodas, slaptažodis) yra šifruojama ir nėra saugoma.

Mokėjimų surinkimą vykdome per Lietuvos Banko licenciją piniginių įmokų surinkimui turinčią ir pagal Lietuvos Respublikos įstatymus veikiančią Montonio Finance mokėjimų inicijavimo sistemą.