JUNG FRWM-IP-GATE IŠMANIOJI CENTRALĖ (BALTA)

JUNG FRWM-IP-GATE IŠMANIOJI CENTRALĖ (BALTA)

Kodas: FRWM-IP-GATE

JUNG FRWM-IP-GATE IŠMANIOJI CENTRALĖ (BALTA)

442,00 EUR
Su PVM
Kiekis
Išparduota


 

 

 

JUNG FRWM-IP-GATE IŠMANIOJI CENTRALĖ (BALTA)

Išmanioji centralė „JUNG FRWM-IP-GATE“ užtikrina sklandų ir nenutrūkstamą visos sistemos darbą, nes palaiko ryšį su visais sistemą sudarančiais jutikliais, kontroliuoja jų veikimą, gauna ir apdoroja jų fiksuojamus duomenis ir prireikus iškart informuoja apie galimą  gaisro  pavojų. Pranešimai siunčiami ir Jums, ir saugos tarnybai, jei Jūsų namų apsaugos sistema sujungta su tokios įmonės sistema. Valdyti ir keisti išmaniosios centralės „JUNG FRWM-IP-GATE“, kaip ir visų kitų „JUNG“ įrenginių, nustatymus galėsite naudodamiesi „JUNG eNet IP- Gateway App“ programėle tiesiog savo išmaniojo telefono ar kompiuterio ekrane.

Naujausios technologijos
„JUNG“ specialistai sukūrė naują belaidę technologiją. Ši unikali radijo bangų technologija užtikrina saugų, efektyvų ir patikimą ryšį tarp „JUNG“ įrenginių. Be to, sistemai nebereikia laidų, todėl „JUNG“ įrenginius įdiegsite greitai ir paprastai. 

Saugi ir patikima
Išmanioji centralė „JUNG FRWM-IP-GATE“ užtikrina nuolatinį sklandų sistemos veikimą visą laiką, nes įrenginys palaiko ne tik GSM, bet ir laidinį internetą. 

Tikrina, analizuoja, praneša
Tarp išmaniosios centralės „JUNG FRWM-IP-GATE“ ir detektorių veikia abipusis ryšys – centralė, periodiškai siųsdama signalus detektoriams, gali patikrinti, ar jie veikia tinkamai. Tuo tarpu iš sistemą sudarančių detektorių „JUNG FRWM-IP-GATE“ gauna pastarųjų fiksuojamus duomenis, juos analizuoja ir prireikus tuoj pat informuoja Jus apie namų saugumui iškilusį pavojų, siųsdama žinutę ar skambindama į Jūsų išmanųjį telefoną.


Paprasta valdyti ir plėsti sistemą
Į savo išmanųjį įrenginį parsisiuntę nemokamą programėlę „JUNG eNet IP- Gateway App“ galėsite valdyti ne tik išmaniąją centralę „JUNG FRWM-IP-GATE“, bet ir visus kitus saugumo sistemos įrenginius. 


* Išmanioji centralė „JUNG FRWM-IP-GATE“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint juo naudotis, reikia turėti išmanųjį įrenginį su „Android 4.1", „iOS 9" arba naujesne šių operacinių sistemų versija bei GSM ryšio. 


Technical specification
Dydis: 100 x 100 x 36 mm 
Maitinimas:  5 V AC

Veikia temperatūroje: nuo 0°C iki + 50°C
Ryšys: GSM (850/900/1800/1900 MHz), Ethernet
Ryšio protokolas: Jeweller ( 868.3 MHz)
SIM suderinamums: Mini SIM 2G
Didžiausias atstumas tarp kitų įrenginių ir centralės: 400 m (atviroje vietoje)
Išmanioji programėlė: iOS 9 ar naujesnė, Android 4.1 ar naujesnė
Apsauga nuo įsilaužimo: yra

Komplektacija
Išmanioji centralė
Maitinimo kabelis
Ethernet kabelis
Įrengimo rinkinys
Instrukcija

DAUGIAU INFORMACIJOS: https://www.jung.de/lt/ 

FRWM-IP-GATE

TECHNINIAI PARAMETRAI

Spalva:
Balta

Dažniausiai perkama kartu

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Nemokamas pristatymas